Надія та Ігор

Почну з того, що Майстерня Свят зовсім і не повинна була організовувати нам весілля, але це сталося, як у сні …..Чесно кажучи, я довго ще до нашого весілля дивилася роботи цієї організації і десь мріяла, що так буде і у мене))) так казково …. так унікально….
І це сталося))) У січні ми перший раз зайшли у гості до цих чарівників просто домовитися про ведучих !!! І тут світ перевернувся з ніг на голову. Наталія почала показувати весілля, які вони організували і декор, і світло, і все все все…. Я розтаяла, але Ігор тримався))) Ми гарненько подякували і поїхали додому!!! І, якщо чесно, вже по дорозі один одному почали доказувати, що це класно, розумно, не потрібно нервувати …. Все під контролем!!! Кожна заплачена гривня, варта їхньої роботи!!!
Підготовка йшла довго і цікаво….8 місяців! Усі мої забаганки, усі капризи були прийняті до уваги і чесно обговорені. На самому весіллі вже якось і обідно було, що вже все. Ми поріднилися і з Наталією, і з командою!!!
Весілля пройшло круто … Вже на самому торжестві люди не переставали робити компліменти про декор, організацію і атмосферу)))
Дякуємо вам гарно за все, що ви для нас зробили!!! Божого Благословення у ваших починаннях та в кожному кроці вашої роботи!!!
Ми Вас любимо) сім’я Бобаль, Григаш, Безименник)))
P.s. окремо бабуся цьомає Соньку))) чудо, а не дівча!!!