Євгенія та Юрій

10 січня 2015 року – найщасливіший день у нашому житті. Це був день нашого весілля.
Зараз намагаюся згадати першу зустріч в офісі Майстерні Свят. Це сталося у жовтні, за чотири місяці до нашого весілля. Нас зустріли дуже тепло і привітно. Склалося таке враження, ніби потрапили в гості до близьких хороших друзів. У перші ж хвилини у нас виникла повна довіра і порозуміння.
На рахунок підготовки до весілля, то можу з впевненістю сказати, що ні ми з нареченим, ні наші батьки ні про що не турбувалися. За нас все зробили неймовірні професіонали Майстерні Свят. Звісно, як і на кожному весіллі, було декілька невеличких “сюрпризів”, але завдяки досвідченій команді Майстерні Свят всі питання успішно були вирішені. Тому, нам залишилося тільки одне – насолоджуватися нашим казковим весіллям. А завдяки зусиллям цієї чудової команди – воно дійсно було Казкою, Зимовою Казкою з неймовірною хуртовиною почуттів.
Хочеться в черговий раз подякувати тим людям, які зробили наше весілля незабутнім і казковим. Це душа (за сумісництвом керівник) Майстерні Свят Наталія Янцо, її права (і ліва) рука Софія, а також велика та найкраща команда професіоналів.
Дякуємо, Наталіє, Вам і всій Вашій команді за те, що Ви для нас зробили. Ми ніколи про це не забудемо. З любов’ю Євгенія та Юрій!