Крістіна та Едік

Життя складається зі спогадів. Ті емоції, які будуть у вас в день весілля, таким цей день і залишиться назавжди у ваших спогадах. Тому ми відразу вирішили довіритися професіоналам, команді “Майстерня Свят” на чолі із Наталією. Наше весілля пройшло як одна мить, але вона була дивовижно казкова та неповторна.
Минуло 6 місяців після нашого весілля, а ми з чоловіком й досі під казковими емоціями.
Я пам’ятаю нашу першу зустріч із Наталею в офісі “Майстерні Свят”. Це сталося у спекотний місяць липень, а дата весілля була обрана на вересень. Я хвилювалася, адже часу залишалося не так і багато. Але Наталя із своєю командою все взяли під контроль. Вони працюють на високому рівні та відносяться до кожного проекту з індивідуальним підходом. У них велика кількість креативних людей, які допоможуть зробити ваше весілля неповторним!
Наречені, якщо ви плануєте весілля, можу дати пораду. Найважливіше – це правильно спланувати день, та ні в якому разі не економити на координаторах. Не бійтеся довіритися професіоналам і тоді ви по-справжньому зможете насолоджуватись вашим щасливим весільним днем !