Даяна та Саша

Ми з коханим почали підготовку до весілля за декілька місяців. Я пам’ятаю першу зустріч з Наталією в офісі Майстерні свят. Це сталося в липні. Добре пам’ятаю, як мені приготували смачний гарячим чай і запевнили, що все буде добре 😉 Вся команда на чолі з Наталією закохує в себе з першої зустрічі.
І справді, ставлення дівчат до їхньої роботи нас надзвичайно приємно здивувало — завжди на зв’язку, знайдуть вихід з будь-якої ситуації, допрацюють все до найдрібніших деталей, а їхній підхід до клієнтів просто вражає!!! Вони зробили своє щоденне звичайне диво і втілили наші мрії-задуми в життя. Наше весілля було казково гарне, миле та насправді ідеальне!
Особлива вдячність Наталії, яка з першого дня підготовки до весілля взяла всі клопоти на себе. Дякуємо вам за вашу безцінну роботу, яка дала нам можливість насолодитись одним з найголовніших днів нашого життя. Всі гості, батьки та ми були просто в захваті, переповнені позитивними емоціями! Надзвичайно ніжним і гарним був букет. За мінімальну кількість зустрічей ви зуміли порадити, зрозуміти наші побажання та задовольнити їх на 100%.
Ми надзвичайно раді, що мали нагоду познайомитись з Наталією і впевнені, що будь-яке наступне важливе для нас свято не обійдеться без організації Майстерня Свят. Впевнені, що ще багатьом закоханим серцям ви подаруєте незабутні моменти в їхньому житті. Дякуємо, що ви є!!!