Вікторія та Олександр

Ми почали підготовку за 9 місяців до нашого весілля. Я дуже нервувала перед самою зустріччю, тому що я не уявляла як все пройде і що чекатиме на нас. Але коли я зустріла дівчат, які є неймовірно привітними, моє нервування зразу зникло. А після того, як Наталія провела презентацію декількох проектів і запропонувала розпочати “перші кроки”, я зрозуміла, що це професіонали.

Підготовка проходила ідеально. У нас було кілька зустрічей і дівчата старались підібрати час так, щоб це було максимально комфортно для нас. Кожна зустріч була теплою та з новими пропозиціями щодо весілля. Особливо приємно, що ці пропозиції ще кращі ніж я уявляла.

Наше весілля вийшло настільки казковим, що всі гості були в захваті. Все чітко продумано до кожної дрібниці, починаючи з запрошень та музики і навіть до того, як розташована квітка в композиції. І це неймовірно приємно, коли ти ні про що не думаєш і не переживаєш, а тільки насолоджуєшся своїм незабутнім днем. Особливо коли твої друзі підходять і з захватом в очах кажуть: “Я думав що все неймовірно круто коли ми зайшли сюди, але ви нас дивуєте з кожною годиною”.

Я вдячна Богу, що змогла знайти таку команду як “Майстерня Свят”. Їх назва відображає повну реальність їхньої праці. Вони майстрині і чарівниці! Це люді які зроблять вашу посмішку ще більшою в день вашого весілля!