Надія та Юрій

В червні 2015 року ми вирішили одружитися=) Звичайно, ми хотіли, щоб наше свято було яскравим, веселим та сучасним. Ми мали багато різних ідей, але врешті зрозуміли, що без допомоги професіоналів втілити їх буде не так легко. І тут ми натрапили на весільну агенцію Майстерня Свят.
Ми дуже раді, що обрали без жодних вагань саме Вас і довірили Вам наше свято! Ви чудова команда, завдяки якій наше свято пройшло на високому рівні!! Все відбулося саме так, як нам хотілось і навіть краще! Величезне спасибі Наталії Янцо. Це людина, яка зекономить Вам нереальну кількість: нервів, часу та зусиль. Порадить, хто краще може зняти найкращі миті Вашого життя, якими «смаколиками» пригощати гостей, які підрядники виконають Ваші всі забаганки. Ми надзвичайно вдячні за підтримку, хороші поради та готовність йти на зустріч нашим вподобанням під час періоду підготовки і в день весілля зокрема.
Хочемо подякувати Софії і Діані за координацію. Ви були, немов янголи на нашому святі. Особливо запам’яталось, як весь час Ви підтримували нас протягом весільного дня, веселили та допомагали як нареченим, так і батькам, за що ми дуже вдячні! Ніколи собі не могли уявити весілля за графіком, але зараз з впевненістю можемо сказати – воно існує! А існує воно завдяки ідеально складеному таймінгу та ретельному контролю! Вже за тиждень до весілля нас не турбувало взагалі нічого, ми просто насолоджувалися вільним часом, висипалися, а дівчата нагадували всім підрядникам про графік) Вранці у день весілля нас зустріла усміхнена Софія та Діана, які вже мали готовий план дій і потрібних речей. Навіть мами, які сподівалися все контролювати самі, зрозуміли, що можна на них покластися. І вони не помилилися!!! У нас не виникало запитань, чи ми все взяли в церкву, чи все забрали, чи все готово в ресторані, чи готова наша локація для виїзної реєстрації шлюбу, чи приїхали музиканти, десерти, ведучі! Всі ці речі були тендітних але надійних руках. Навіть коли в нареченого пошкодилася бутоньєрка на фотосесії, у дівчаток чекала вже запасна. Впродовж дня були різні ситуації, про які ми дізналися вже після весілля, але дівчата все вирішили і були справжніми ангелами-охоронцями. Ми навіть уявити собі не можемо, скільки всього пройшло повз нашу увагу тільки тому, що в наш день нас ніхто не турбував і ми дійсно просто насолоджувалися! Також дякуєм за чудовий декор, виїзну вечірню церемонію та купу малесеньких деталей, які ми разом обговорювали!
А окреме спасибі за знайомство з нашими відеооператорами з “Family Tree” та фотографом Сергієм Мазуром. Дуже вдячні за їх талант, професійність і працьовитість.
Дуже вам дякуємо! І всі, хто ще вагається в у своєму виборі – обирайте Майстерню Свят.
З великою подякою і найтеплішими спогадами, ваші наречені, Надія та Юрій