Ірка та Юра

Про весілля ми почали думати за декілька місяців, не так, як деякі пари планують цілий рік все до деталей. Ми фактично почали готуватися орієнтовно за три місяці до дати – саме тоді, ми звернулися до “Майстерні Свят” за послугою організації весілля. Хоча, якщо чесно, я завжди знала (навіть до знайомства з коханим), що якщо робити весілля, то тільки з допомогою “Майстерні Свят”. Наталія Янцо та її команда не один рік захоплює та надихає мене своїми проектами.

Коли я прийшла в офіс компанії, я мала певні ідеї, декілька фото та якесь бачення весілля, але це не була цілісна картина. Команда “Майстерні Свят” все зробила бездоганно – так, що я навіть не могла уявити.

У нас було нестандартне весілля – на відкритому повітрі, з шикарним декором, освітленням та казковою атмосферою – все це створила команда професіоналів, якій ми з чоловіком дуже вдячні.

На весіллі ми змогли розслабитися та отримати задоволення від нашого свята. Всі гості казали, що такого класного і гарного весілля ніколи не бачили.
Це був дійсно один з найкращих днів в нашому житті!

Нам дуже пощастило мати справу з “Майстернею Свят”.