Юра та Ірка

З Іркою та Юрою ми знайомі були давно, адже вони також дотичні до весільної сфери, певним чином наші колеги, професіонали, яких ми любимо та поважаємо. Само тому нам було особливо приємно, що вони звернулись саме до нас по допомогу та пораду.

Полум’я кохання

Іскра їхніх почуттів запалала, коли вони разом почали приборкувати полум’я. Їхня стихія – вогонь. Такі ж живі та нестримні і їхні почуття. Але та ніжність та турбота в їхніх закоханих очах, коли вони дивляться один на одного … саме про таке кохання пишуть у казках.

Символ безкінечного кохання

Юра – ювелір. І на палець коханої він одягнув особливу обручку – створену саме для неї.

Ірка – дівчина-вогонь, приборкувачка стихії, яка поряд з коханим перетворюється на ніжну люблячу дружину, огортає його теплом та ласкою.

Єднання стихій

Пір’їна – символ легкості, невагомості, висоти, душі … повітря. Ми вирішили використати цей символізм, гармонічно поєднавши у весіллі дві стихії наречених – вогонь та повітря. До того ж перо використане у логотипі ювелірного дому нареченого, тож стало доречним елементом в оформленні.

До пір’я ми додали зелень, трохи квітів, елементи дерева та безліч вогників у вигляді ламп та свічок. Таким чином нам вдалось створити дивовижну та затишну атмосферу сімейного свята. Родзинкою оформлення став ловець снів ручної роботи, який залишився нареченим на згадку про весілля.

Танці з вогнями

Сімейне життя – це як танець з вогнем.

Перший танець на весіллі – символічний, його з нетерпінням чекають не лише наречені, а й усі гості. Танець у виконанні професійних акторів театру вогню стає неймовірним дійством, від якого перехоплює подих.

Цікаві факти:

  • В оформленні було використано більше 500 пір’їн
  • На весіллі не було нумерації столів – замість номерів були види птахів
  • Декоратори перевезли 6 м3 дров, щоб зробити задній фон для наречених
  • Найбільшою популярністю на весіллі користувалась лаунж зона з настільними іграми та s’mores … хоча ні, ще популярнішою стала Beer тачка
  • Нічна церемонія серед мірад вогників стала апогеєм свята, а наречені сказали заповітне «так» під десятками бенгальських вогнів

Галерея весілля