Олександр та Вікторія

Магія кохання

Гармонія – коли навіть у погляді відчувається магія їхнього кохання. Зворушливе і тепле весілля наших наречених поєднало в собі романтику і ніжність почуттів. А все тому, що від любові народжується справжня краса.

У твоїх очах я тону

Віка та Саша - це ті наречені, яких Бог спочатку поєднав на небесах. Вони ніжні і відкриті, пристрасні і віддані один одному, як дві половинки одного цілого, які ідеально доповнюють один одного. У свій день весілля вони хотіли відчути себе як у казці, в якій панує магія... магія їхнього кохання.

Я обіцяю тобі щасливе життя

Ранок наречених розпочався з уже звичного їм листування! Але в цей день вони написали один одному обітниці - власні, від щирого серця і на все життя. Цей зворушливий момент наповнив день такою сильною енергетикою, що все довкола відбувалось на одній хвилі - їхній хвилі кохання.

Любов із поколінь

Нашому нареченому безмежно пощастило, адже Вікторії прививалась любов із самого дитинства. Два покоління мудрих жінок, мама і бабуся, плекали в ній це почуття палко і щиро. Саме тому вона і стала такою люблячою.

Подаруй мені казку

Для цього весілля створювався особливий декор: ніжний, легкий, лаконічний, повітряний, адже наречені побажали весілля під шатром! Ми намагались втілити усі побажання - створити таку атмосферу, яка б викликала відчуття казки та магічності.

На фоні білосніжних тканин вишукані флористичні композиції з свіжою зеленню створили ефект загадкового та чарівного саду. Родзинкою стала «люстра» з зелені та квітів, яка звисала над танцювальним майданчиком.

Рожева пастельна гама в контрасті з яскравими квітами та оберемком зеленого листя - хіба може бути щось дивовижніше. Саме ця гра контрастів і стала головною в концепції весілля.

Ключовим моментом в оформленні весілля стало поєднання класичних елементів з сучасними розмашистими композиціями, буйством зелені та душевною атмосферою.

Нам вкотре вдалось втілити в життя побажання наречених – зробити сучасне вишукане весілля у шатрі, про який з дитинства мріяла наречена.

За час підготовки до весілля, наші наречені стають для нас особливими. І тому їхні мрії понад усе. Завдяки любові і професіоналізму нашої команди ми втілюємо їх в реальність. А все тому, що примножуючи талант кожного з нашої команди ми здатні творити дива.

 • Весілля:
  Вікторії та Олександра
  2017 рік
 • Локація:
  Ресторан “VIP”, м. Хуст
 • Стиль:
  wood, шатро
 • Кількість гостей:
  135 осіб
 • Організація:
  Майстерня Свят
 • Керівник:
  Лєна Гуснай
 • Декор:
  Rent Decor
 • Фото:
  Сергій Мазур

Галерея весілля

Відео

Весілля