Ростік та Наталка

Ніжне, зефірне, повітряне і неймовірно атмосферне весілля!

Тут було все просто!

Річ у тім, що між цими молодими людьми така хімія, що ми одразу хотіли творити і старатись, аби їхній особливий день був схожий на казковий рай! У буйстві пастельно рожевої та персикової флористики усе було ніжніше ніжного!

Історія

Знаєте те тепле відчуття від першого знайомства з хорошими і щирими людьми? Так от, саме такі відчуття у нас прокинулись від наречених. Змальовуючи свої бачення весільного дня, ми цілком підтримували задум пастельного раю і передали його таким чином, щоб одразу ж при першому погляді захоплювало дух!

Декор

Цей проект унікальний по своєму втіленню. Поєднати ніжну пастельну флористику з лаконічними чіткими лініями під силу тільки творчим, відкритим людям. Безцінна ручна робота великої команди, точність ексізів і - вуа-ля: ти бачиш саме ту картинку, яку малюєш в своїй уяві.

Команда

Зізнаємось відверто- мало тримати в голові ідею. Потрібна команда для її реалізації. Коли ми разом- усе стає можливим! І ось, дивлячись на усю красу, створену власноруч, розумієш, що можливості людської творчості безмежні, коли вони підкріплені однодумцями. І, здавалося б, усе гуууд, все втілено! І тільки Майстерня свят знає, що це- тільки початок, адже попереду особливі миті для наших наречених, радісними і комфортними вони можуть бути тільки з такою командою!

Особливість

Білий. Так, білий колір став домінуючим для п‘єдесталу розпису, локації для фото та доріжки, встеленої пелюстками троянд!

Ініціалізація. Друге весілля, організоване Майстернею свят для Logoyda Family. І літера L на п‘єдесталі вже стала символом єдності сім‘ї!

Метелики. Декілька десятків кольорових метеликів, розлетілись по залу в одну мить. Ми хотіли подарувати щось особливе, що викликатиме радість і посмішки. Метелики в коробці від Майстерні свят наречені запам‘ятають як момент початку нового життя- легкого, радісного і омріяного.

Резюме

Такі весілля хочеться створювати безкінечно: де панує любов і порозуміння, де класичні смаки підкріплені сучасним баченням, де усе гармонійно і просто.

Дякуємо, Ростік і Наталя, що нагадали про справжність яскравих мрій!

 • Весілля:
  Ростік та Наталка
  2017 рік
 • Локація:
  Hotel Kamelot Resort & SPA
 • Стиль:
  сучасна класика
 • Кількість гостей:
  ~170 осіб
 • Організація:
  Майстерня Свят
 • Керівник:
  Наталия Янцо
 • Декор:
  Rent Decor
 • Фото:
  Oleg Oparanyuk Роман Карляк

Галерея весілля

Відео

SDE

Backstage