Олександр та Вікторія

Вона – це вир емоцій та почуттів, енергії та позитиву, він – сама розважливість та чоловіча харизма. Вони як інь та янь ідеально доповнюють один одного.

Віденські канікули

Відень – особливе місто для наречених, саме тому ми обрали його для передвесільної зйомки. В основу концепції фотосесії лягли всього два слова «luxury and elegant».

Вишуканий готель з класичною архітектурою, елегантні образи та неймовірна атмосфера старовинної культурної мекки, до яких додали справжні емоції та ніжні почуття і підкреслили майстерністю фотографа – ось запорука гарно проведеного часу та неймовірно ефектної фотосесії.

Неквапливий ранок в компанії один одного, шампанське на сніданок, прогулянка до замку – хіба може бути щось краще, коли ти на канікулах … віденських канікулах

Таке зворушливе «Так»

Весільна церемонія надзвичайно чуттєвий та інтимний момент – наречені, які вирішили назавжди поєднати долі, скажуть своє «Так» і промовлять свої обітниці.

Саша та Віка хотіли особливу церемонію - ніжну та незабутню. І ми запропонували нестандартний підхід - зробити нічну церемонію на галявині біля будинку Нареченої в колі тільки найближчих людей.

Весілля, омріяне з дитинства

Перед нами постало цікаве завдання – втілити в життя дитячі мрії Нареченої, але зробити це по-сучасному стильно та елегантно. Віка дала нам невеличкий рожевий папірчик, на якому ще дитячим невпевненим почерком було написано «букет з піонів», «дерево з піонами», «зоряне небо»…

Тож ми почали творити … дерево з піонів – легко, але ж хотілось щось цікавіше. Тому ми виробили спеціальні столи, всередині яких ніби виростали дерева, на яких цвіли піони і троянди.

Зоряне небо – можна було звичайно розібрати стелю ресторану і дати гостям можливість помилуватися зорями, але ми вирішили перенести зоряне мерехтіння в зал і завісили стелю тисячами хрусталиків, які виблискували під променями світла як казкові світлячки.

Додавши до цього елементи по-королівськи вишуканого сизого кольору, дзеркала та посрібнене пальмове листя нам вдалось створити сучасну казку.

Цікаві факти:

  • Ексклюзивне запрошення розроблялось спеціально під концепцію весілля і було вперше втілене в такій формі на теренах України
  • 7 км хрусталиків мерехтіли над головами гостей
  • Близько 40 т конструкцій та декору було привезено на локацію
  • Тканину для скатертин шукали по всій країні – адже потрібен був конкретний відтінок сіро-блакитного кольору
  • Для нареченої зробили 2 весільні букети – один легший для фотосесії, інший – на вечір
  • Інь та янь, чорне і біле – на противагу білому залу ми створили додаткову фотозону у фойє ресторану, повністю задрапірувавши його в чорний колір та додавши білі дерева
  • У нареченої були 3 весільні сукні – для фотосесії, для весільної церемонії та на весільний день

Галерея весілля