Норберт та Крістіна

Це не просто весілля…
це весілля мрії!

Весілля, що вражає масштабами та відчуттями неймовірної ейфорії! Rolls Royse як представницьке авто для наречених, відомі артисти та Театр Тіней як спеціальні гості програми, 58 000 пайєток на президіумі та честь бути представленими в журналі «Wedding».

Wish-list

В процесі підготовки ми завжди враховуємо всі побажання наших наречених, і так само завжди їх виконуємо. Одним з побажань наших закоханих було в день весілля їздити на королівському авто – на Rolls Royse. Для повного розуміння, це ексклюзивне авто, яке здебільшого зустрічається хіба в приватних колекціях і знайти, а тим паче домовитись про оренду такого авто – щось на рані фантастики, але для Майстерні свят немає нічого неможливого.

Шоу-програма

Ми обожнюємо душевність. Звичайно, на весіллі була запланована насичена програма: ведучі, запрошена зірка - Оля Полякова, Театр Тіней, але головною його родзинкою стала пісня від нареченої, яку вона присвятила коханому.

Гармонія

У погляді Норберта та Крістіни ніжність та любов. Вони віддані один одному і їхній гармонійний зв'язок створював неймовірну атмосферність в цей особливий день. Заради таких моментів хочеться втілювати ваші мрії в реальність.

Галерея весілля

Відео

Весілля