Петро та Іванка

Весна кохання

Їхнє кохання можна порівняти з тендітністю тюльпана! Як прокидається весна, так і воно прокидається у серцях люблячих людей. Кохання Іванки та Петра таке ж чисте і натхненне. Воно і спонукало нас до створення такої особливої історії.

Європейське весілля з українськими традиціями

Врахувавши всі побажання наречених та їхніх батьків, ми змогли органічно поєднати весільні традиції, притаманні закарпатському регіону з сучасними тенденціями весілля в європейському стилі – вранці наречений з музиками прийшов за нареченою, але водночас на церемонію до вівтаря її підвів люблячий батько, в бенкетному залі наречених зустріли традиційним короваєм, а за столами на гостей чекала порційна подача з ексклюзивними стравами від шефа.

Відчуй емоції сповна

Наші наречені бажали, щоб їхнє весілля було яскравим та радісним. Спочатку вони обрали локацію, яка згодом, як виявилося, не вміщає ту кількість гостей, яку планували запросити. Тому, другою особливістю і завданням для нас стало обрати саму таку локацію, яка б дозволила нам втілити задум і концепцію весілля. І нам це вдалося. Ми не тільки підібрали локацію, яка ідеально відповідала потребам, але і зібрали команду всього обслуговуючого персоналу, виїзного кейтерингу і зробили неможливе - можливим!

Нехай любов буде всюди

Те, як наречені дивились одне на одного можна порівняти з найчистішими почуттями. Вони у всьому доповнюють і підтримують один одного. І коли наречена обрала головним в концепції весілля тему тюльпанів – таких ніжних та тендітних - ми зраділи чудовому вибору.

В оформленні було використано більше 5000 тюльпанів. Їхній аромат надихав і створив неймовірну атмосферу квітучого раю.

Монтажні роботи тривали 24 години! За цей час нам вдалось перевтілити локацію, втілити мрію наших наречених та зробити їх щасливими! А це для нас найважливіше!

Галерея весілля

slider4

slider16

slider15

slider14

slider13

slider12

slider11

slider10

slider9

slider8

slider7

slider6

slider5

 • Весілля: :
  Іванни та Петра
  2017 рік
 • Локація:
  Ресторан “Сапфір” смт. Солотвино
 • Стиль:
  класичний, європейський
 • Кількість гостей:
  ~300 осіб
 • Організація:
  Майстерня Свят
 • Керівник:
  Наталия Янцо
 • Декор:
  Rent Decor
 • Фото:
  Сергій Мазур

Відео

SDE