Хто ми
та що вміємо

Привіт!

Я, Наталія Янцо,- засновниця Майстерні свят та ідейний керівник.

Якби мене спитали, без чого я не уявляю свого життя,то я б назвала тільки одну річ – без радості. Коли ти бачиш її в очах, ти можеш все.

Певно, саме тому я обрала таку професію – створювати весілля мрії і це мене робить безмежно щасливою.

У кожен проект я вкладаю частинку своєї душі і цим самим отримую задоволення і натхнення.

Для мене не існує неможливих речей. Саме тому кожен день для мене – новий виклик, новий етап у вдосконаленні, нова історія Happy-end-ів.

Заголовок про
потужну команду

Над кожним проектом працює команда професіоналів – потужних людей, які є одним цілим. Кожен з них володіє унікальним талантом та чітко розуміє свою роль у підготовці до вашого весілля. Вони несуть повну відповідальність, слідують сценарію та створюють саме ту картину, яку ви уявляли!

501

Весілля

11

Років досвіду

138

Професіоналів

501

Щаслива пара

подивитись відосики

Весілля

Бекстейдж

Як створюється ідеальне весілля

01

Слухаємо Вас

Уже з першої зустрічі ми пізнаємо Вас: ваші смаки, вподобання, захоплення та бажання. З відкритими думками та уважністю ми намагаємось вловити кожен момент та деталь Вашого бачення найголовнішого дня. Це і слугує тому, що уся концепція весілля пронизана Вами та вказує на бездоганний смак. Саме тому, Ваше весілля стає втіленням Ваших мрій.
02

Знаходимо рішення

Ми турбуємось про всі деталі та моменти, не впливаючи на комфортність Вашого буденного життя. Для нас немає нереальних бажань, мрій чи ідей.
03

Детально плануємо

Крок за кроком, ми складаємо план організації Вашого весілля. Щораз це завдання для нас стає викликом, адже тільки у чіткій, точній та заздалегідь передбаченій роботі можливо досягти бездоганного результату у підготовці до, під час і після весілля.
04

Втілюємо в життя

Ми дбаємо про те, щоб у Ваш весільний день ви могли сповна відчути усю магію свята. Наша команда втілює в реальність усе саме так, як ви загадуєте в мріях чи бачите уві сні. Враховуючи кожен момент, кожне Ваше побажання, цей заповітній день стає справжньою казкою, наповненою враженнями та сюрпризами.