ПРО НАС
Щоб створювати неймовірні речі, потрібно щиро любити те, що робиш. Саме тому увесь процес роботи для нас набагато більше ніж просто виконання завдання. Для нас це – місія подарувати людям радість, власне їхню казку і незабутні емоції. Наше покликання – задовільнити, здивувати, вразити, зробити все бездоганно і незабутньо.
НАШІ ПОСЛУГИ
Чим ми допомагаємо нашим клієнтам
Ми - команда професіоналів, яка подбає про найменші деталі, реалізує всі бажання, створить красу, ефект «Wow» і налаштує на неймовірні емоції. Ми підходимо по процесу роботи так, щоб у ваш незабутній весільний день Ви могли повністю релаксувати, насолоджуватись теплом один одного та відчувати любов на повну всюди…
Незабутній момент
Ми даруємо унікальні моменти, які зігріватимуть ваші серця та теплом наповнятимуть вашу душу. Саме тому наша команда докладає всі зусилля, щоб цей день був один з найнеповторніших спогадів у вашому житті.
Атмосфера
Ми контролюємо все, навіть настрій. Ось чому, у день вашого весілля одним з найголовніших завдань є створити потрібну атмосферу, щоб усе навколо було пронизано теплом, щастям, любов’ю і посмішками.
Підтримка
Ми забезпечуємо комфорт. Це ваш день, а значить місця хвилюванню, турботам, поспіху у ньому немає. Всю відповідальність і контроль бере на себе команда «Майстерні свят».
Переглянути проекти

НАША КОМАНДА
Познайомимось краще?

Наталія Янцо
засновник

Якби мене спитали, без чого я не уявляю свого життя, то я б назвала тільки одну річ – без радості. Коли ти бачиш її в очах, ти можеш все. Певно, саме тому я обрала таку професію – створювати весілля мрії і це мене робить безмежно щасливою.

У кожен проект я вкладаю частинку своєї душі і цим самим отримую задоволення і натхнення. Як не дивно, але чим більше я працюю, тим більше сил і прагнень відчуваю у собі.

По життю, я – максималіст. Я знаю як зробити неможливе – можливим, втілите нереальне – в реальність. Саме тому кожен день для мене – новий виклик, новий етап у вдосконаленні, нова історія Happy-end-ів.

Олена Гуснай
весільний організатор
ПРОЦЕС
Як ми працюємо
1
Слухаємо Вас
Уже з першої зустрічі ми пізнаємо Вас: ваші смаки, вподобання, захоплення та бажання. З відкритими думками та уважністю ми намагаємось вловити кожен момент та деталь Вашого бачення найголовнішого дня. Це і слугує тому, що уся концепція весілля пронизана Вами та вказує на бездоганний смак. Саме тому, Ваше весілля стає втіленням Ваших мрій.
2
Знаходимо рішення
Ми вирішуємо будь-які питання, які виникають в процесі організації весілля. Ми турбуємось про всі деталі та моменти, не впливаючи на комфортність Вашого буденного життя. Для нас немає нереальних бажань, мрій чи ідей.
3
Детально плануємо
Крок за кроком, ми складаємо план організації Вашого весілля. Щораз це завдання для нас стає викликом, адже тільки у чіткій, точній та заздалегідь передбаченій роботі можливо досягти бездоганного результату у підготовці до, під час і після весілля.
4
Втілюємо в життя
Ми дбаємо про те, щоб у Ваш весільний день ви могли сповна відчути усю магію свята. Наша команда втілює в реальність усе саме так, як ви загадуєте в мріях чи бачите уві сні. Враховуючи кожен момент, кожне Ваше побажання, цей заповітній день стає справжньою казкою, наповненою враженнями та сюрпризами.
Ви досі думаєте, що весілля - це букет, обручки та весільне меню?
​​Насправді, для організації ідеального весілля необхідно подбати про щонайменше 300 речей!
ПОСТІЙНІ ПИТАННЯ
Нас часто питають
Скільки коштують ваші послуги?
Наймасштабнішим проектом «Майстерні свят» є організація весілля «Під ключ». Саме таке весілля відповідає Вашій мрії та передає усю вашу сутність та бездоганний смак. Воно ідеальне, сплановане до найменших дрібниць, а головне – воно унікальне та неповторне. Вартість такого весілля залежить від польоту Вашої фантазії. Будемо раді зорієнтувати Вас при зустрічі. То ж гостинно запрошуємо до Wedding atelier найяскравіших весіль - «Майстерні свят».
Що входить у ваші послуги?
1. Підбір основних послуг весілля: ведучі, фото, відео, музика.
2. Складання таймінг-плану весілля.
3. Допомога у раціональному розподілі бюджету весілля.
4. Розробка концепції і стилю весілля.
5. Розробка дизайну і виготовлення індивідуальної поліграфії (запрошення, карточки розсадки, номерки столів, подяки, карти розсадки, серветки і т. д) .
6. Вибір місця виїзної церемонії, розробка її концепції та дизайну.
7. Флористичні рішення в оформленні залу, виїзної церемонії, церкви.
8. Підбір артистів для програми весілля.
9. Навчання першого шлюбного танцю.
10. Складання розрахункового кошторису.
11. Формування детального сценарію весільного дня.
12. Надання детальних інструкцій по роботі і таймінг-планів всім підрядникам весілля.
Та ще багато нюансів, які залишилися осторонь організаційного процесу, який Ви собі навіть не уявляєте, але про котрі знаємо ми. І тільки ми вміємо, з ними справлятися.
Скажіть, будь ласка, ви надаєте окрему послугу весільного координатора?
Звичайно, у нас можна замовити послугу весільного координатора як окрему одиницю. Ми чудово розуміємо, що є наречені, які мріяли про самостійну організацію весілля, але ми, водночас, наголошуємо і наполягаємо на тому, щоб у день весілля Наречена та родина відпочивали і насолоджувалися цим днем. Для того, щоб все проходило легко, ми і започаткували на Західній Україні послугу Весільний координатор.
За скільки часу до свята мені потрібно звернутися до вас?
Організація ідеального весілля вимагає серйозної відповідальності та підготовки. Щоб все пройшло на вищому рівні, час, звичайно, потрібний. Тому, чим швидше ви звертаєтесь до нас, тим краще.
​​Скажіть, будь ласка, а у вас можна замовити ведучого (фотографа, оператора…) ?
Так, звичайно. До підбору основних послуг ми ставимося дуже відповідально, адже саме від цих людей залежить настрій, враження під час весілля та, звичайно, після нього. Для Вашого розгляду ми пропонуємо завжди кілька варіантів, з яких Ви можете обрати того, хто найбільше підходить для Вас.
Мені не зручно до Вас приїхати, бо я проживаю не в Ужгороді. Чи могли б Ви приїхати до нас?
Ми відкриті та завжди доступні. Для розробки ідеального весілля, а особливо його оформлення, присутність на місці є надзвичайно важливим етапом в підготовці. Та, перед тим як приїхати до Вас, нам потрібно вперше поспілкуватися особисто у нас в офісі. Якщо у Вас нема можливості найближчим часом під’їхати до нас, то цю зустріч ми можемо провести в режимі скайп-конференції.