НАШІ ПРОЕКТИ
Кожен новий проект для нас – це винятковий виклик. Ми прагнемо втілити мрії наших пар і створити для них унікальну історію, тому що всі вони—особливі і заслуговують на власне, неповторне дійство, яке збережеться в пам’яті на все життя.
Стас та Евіліна
З тобою рай на Землі
«Поряд з тобою, земля тікає з-під ніг і я відчуваю себе в раю...» Вони закохані і такі віддані один одному. Наші наречені Стас та Евіліна випромінюють таку сильну любов, що поряд з ними відчуваєш силу ініх почуттів. І вони хотіли передати ці відчуття в концепції їхнього весілля.
Читати всю історію
Ростік і Наталка
Я закохуюсь у тебе щодня
У буйстві пастельно рожевої та персикової флористики усе було ніжніше ніжного! Ніжне, зефірне, повітряне і неймовірно атмосферне весілля Ростіка і Наталі! Річ у тім, що між цими молодими людьми така хімія, що ми одразу хотіли творити і старатись, аби їхній особливий день був схожий на казковий рай!
Читати всю історію
Іванка та Петро
Весна кохання
Їхнє кохання можна порівняти з тендітністю тюльпана! Як прокидається весна, так і воно прокидається у серцях люблячих людей. Кохання Іванки та Петра таке ж чисте і натхненне. Воно і спонукало нас до створення такої особливої історіі.
Читати всю історію
Віка і Саша
Магія кохання
Гармонія – коли навіть у погляді відчувається магія їхнього кохання. Зворушливе і тепле весілля наших наречених поєднало в собі романтику і ніжність почуттів. А все тому, що від любові народжується справжня краса.
Читати всю історію
Норберт та Крістіна
Це не просто весілля… це весілля мрії!
Весілля, що вражає масштабами та відчуттями неймовірної ейфорії! Rolls Royse як представницьке авто для наречених, відомі артисти та Театр Тіней як спеціальні гості програми, 58 000 пайєток на президіумі та честь бути представленими в журналі «Wedding».
Читати всю історію
Віка і Саша
Магія кохання
Гармонія – коли навіть у погляді відчувається магія їхнього кохання. Зворушливе і тепле весілля наших наречених поєднало в собі романтику і ніжність почуттів. А все тому, що від любові народжується справжня краса.
Читати всю історію
  • 1 / 3
ОЛЯ І ВАСЯ
Завдяки тобі я знаю, що таке кохання...
Цей день був незабутньою подією як для наречених, так і для всієї нашої команди. Багато нових ідей втілились у реальність на цьому проекті: виїзна церемонія на басейні, незвичний задній фон, квіткові композиції – усе вимагало сміливих дій та нестандартних рішень.

Почуття, які надихають.

Ольга та Василь є дуже цікавими молодими людьми, які безмежно кохають один одного. Дуже помітно, як від своїх стосунків вони отримують заряд енергії, позитиву та натхнення.

Відмінність наших наречених полягала в тому, що вони не можуть бути один без одного ні хвилини. Вони спільно приймали рішення щодо кожної деталі, радились, прислухались до бажань один одного.

Під час цього проекту ми працювали з Дмитром Танковичем. Разом нам вдалось створити захоплюючу програму весілля, завдяки якій кожен присутній на цьому святі відчував увагу, свою важливість та просто отримав незабутньо проведений час з нашими нареченими.

Зона комфорту – не місце для створення неймовірного.

Цей проект запам’ятався тим, що нам довилось працювати в досить цікавих умовах. Монтажні роботи тривали 2 дні. Ми будували нові високі конструкції, спроектували подіум на басейні, прикрасили задній фон вісьмастами стрічками з кришталиками. Особливої краси додали наші композиції з квітів. І результат видався вражаючим!

Це весілля супроводжувалося захоплюючими поглядами, посмішками та здивуванням. І наша команда вкотре переконалась, що старими методами неможливо відкривати нові двері!!!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Словами клієнтів

Доброго дня, наші любі друзі! Ми щиро вдячні вам за вашу надзвичайно класну роботу! Ваша команда перевершила себе! Ми навіть не могли уявити собі таку чарівну казку! Ви поставили дуже високу планку, яку важко або навіть  неможливо перевершити. Дуже дякуємо вам , бажаємо всім здоров’я, миру,творчих злетів,залишатися такими дружніми,як ви тепер! Обіймаємо і цілуємо вас! 

 
Розповісти цю історію друзям: