НАШІ ПРОЕКТИ
Кожен новий проект для нас – це винятковий виклик. Ми прагнемо втілити мрії наших пар і створити для них унікальну історію, тому що всі вони—особливі і заслуговують на власне, неповторне дійство, яке збережеться в пам’яті на все життя.
Стас та Евіліна
З тобою рай на Землі
«Поряд з тобою, земля тікає з-під ніг і я відчуваю себе в раю...» Вони закохані і такі віддані один одному. Наші наречені Стас та Евіліна випромінюють таку сильну любов, що поряд з ними відчуваєш силу ініх почуттів. І вони хотіли передати ці відчуття в концепції їхнього весілля.
Читати всю історію
Ростік і Наталка
Я закохуюсь у тебе щодня
У буйстві пастельно рожевої та персикової флористики усе було ніжніше ніжного! Ніжне, зефірне, повітряне і неймовірно атмосферне весілля Ростіка і Наталі! Річ у тім, що між цими молодими людьми така хімія, що ми одразу хотіли творити і старатись, аби їхній особливий день був схожий на казковий рай!
Читати всю історію
Іванка та Петро
Весна кохання
Їхнє кохання можна порівняти з тендітністю тюльпана! Як прокидається весна, так і воно прокидається у серцях люблячих людей. Кохання Іванки та Петра таке ж чисте і натхненне. Воно і спонукало нас до створення такої особливої історіі.
Читати всю історію
Віка і Саша
Магія кохання
Гармонія – коли навіть у погляді відчувається магія їхнього кохання. Зворушливе і тепле весілля наших наречених поєднало в собі романтику і ніжність почуттів. А все тому, що від любові народжується справжня краса.
Читати всю історію
Норберт та Крістіна
Це не просто весілля… це весілля мрії!
Весілля, що вражає масштабами та відчуттями неймовірної ейфорії! Rolls Royse як представницьке авто для наречених, відомі артисти та Театр Тіней як спеціальні гості програми, 58 000 пайєток на президіумі та честь бути представленими в журналі «Wedding».
Читати всю історію
Віка і Саша
Магія кохання
Гармонія – коли навіть у погляді відчувається магія їхнього кохання. Зворушливе і тепле весілля наших наречених поєднало в собі романтику і ніжність почуттів. А все тому, що від любові народжується справжня краса.
Читати всю історію
  • 1 / 3
Крістіна і Едік
Бо все найкраще у Тобі
- Я не знаю, як саме це у неї виходить, але вона має силу робити мене щасливим кожен день.
- Я не знаю, як саме це у нього виходить, але тільки він робить мене тією, ким я хочу бути.

Моє серце ідеальне, бо у ньому є ти…

Побачити таке бережливе ставлення один до одного, як у Крістіни та Едіка - зараз це рідкість. Молоді, красиві та закохані – саме так ми характеризуємо цю пару.

Крістіна та Едік є дуже веселими та позитивними людьми, просто з надзвичайною енергетикою. Це пара, яка цінує почуття і не боїться їх демонструвати.

Дуже важко приховувати справжні почуття. І по нашій парі сильно помітно, що це ті люди, які одного разу зустрілися, проникли один одному в душу і залишилися там жити. Створені один для одного – це, напевно, єдині правильно підібрані слова для Крістіни та Едіка.

 

Смаки зійшлись…

З першої розмови нам стало ясно, що наші наречені відкриті для експериментів, готові до будь-яких ідей і не бояться ризикувати. Працювати з ними було дуже цікаво і в задоволення..

Ідея монстери…

У декорі переважав текстиль синього кольору. У флористиці ми використали багато орхідей та пальмового листя монстери, яке і послужило нам  як карта розсадки для гостей. Довершили оформлення виготовлені нами геометричні фігури.

Крістіна та Едік змогли повністю довіритись команді, яку по їхнім словам вибирали по душевному настрою. Напевно, це і є причиною такого відмінного результату.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Словами клієнтів

Життя складається із спогадів. Яким ви запам'ятаєте ваш день, таким він залишиться назавжди. Тому ми відразу вирішили довіритися професіоналам, команді "Майстерня Свят" на чолі із Наталею. Наше весілля пройшло як одна мить, але вона була дивовижно казкова та неповторна.
Минуло 6 місяців після нашого весілля, а ми з чоловіком й досі під казковими емоціями
Я пам'ятаю нашу першу зустріч із Наталею в офісі "Майстерні Свят". Це сталося у спекотний місяць липень, а дата весілля була обрана на вересень. Я хвилювалася, адже часу залишалося не так і багато. Але Наталя із своєю командою все взяли під контроль. Вони працюють на високому рівні та відносяться до кожного проекту з індивідуальним підходом. У них велика кількість креативних людей , які допомагають зробити ваше весілля неповторним!
Наречені, якщо ви плануєте весілля, можу дати пораду. Найважливіше - це правильно спланувати день та ні в якому разі не економити на координаторах. Не бійтеся довіритися професіоналам і тоді ви по-справжньому зможете насолоджуватися вашим щасливим весільним днем! 

 
Розповісти цю історію друзям: