НАШІ ПРОЕКТИ
Кожен новий проект для нас – це винятковий виклик. Ми прагнемо втілити мрії наших пар і створити для них унікальну історію, тому що всі вони—особливі і заслуговують на власне, неповторне дійство, яке збережеться в пам’яті на все життя.
Стас та Евіліна
З тобою рай на Землі
«Поряд з тобою, земля тікає з-під ніг і я відчуваю себе в раю...» Вони закохані і такі віддані один одному. Наші наречені Стас та Евіліна випромінюють таку сильну любов, що поряд з ними відчуваєш силу ініх почуттів. І вони хотіли передати ці відчуття в концепції їхнього весілля.
Читати всю історію
Ростік і Наталка
Я закохуюсь у тебе щодня
У буйстві пастельно рожевої та персикової флористики усе було ніжніше ніжного! Ніжне, зефірне, повітряне і неймовірно атмосферне весілля Ростіка і Наталі! Річ у тім, що між цими молодими людьми така хімія, що ми одразу хотіли творити і старатись, аби їхній особливий день був схожий на казковий рай!
Читати всю історію
Іванка та Петро
Весна кохання
Їхнє кохання можна порівняти з тендітністю тюльпана! Як прокидається весна, так і воно прокидається у серцях люблячих людей. Кохання Іванки та Петра таке ж чисте і натхненне. Воно і спонукало нас до створення такої особливої історіі.
Читати всю історію
Віка і Саша
Магія кохання
Гармонія – коли навіть у погляді відчувається магія їхнього кохання. Зворушливе і тепле весілля наших наречених поєднало в собі романтику і ніжність почуттів. А все тому, що від любові народжується справжня краса.
Читати всю історію
Норберт та Крістіна
Це не просто весілля… це весілля мрії!
Весілля, що вражає масштабами та відчуттями неймовірної ейфорії! Rolls Royse як представницьке авто для наречених, відомі артисти та Театр Тіней як спеціальні гості програми, 58 000 пайєток на президіумі та честь бути представленими в журналі «Wedding».
Читати всю історію
Віка і Саша
Магія кохання
Гармонія – коли навіть у погляді відчувається магія їхнього кохання. Зворушливе і тепле весілля наших наречених поєднало в собі романтику і ніжність почуттів. А все тому, що від любові народжується справжня краса.
Читати всю історію
  • 1 / 3
Каріна і Саша
Народжені любити один одного
Ось буває так,  що момент зустрічі з людиною – це доля, стати комусь другом – це вибір, закохатись – це, напевно, єдина річ, якій так важко дати визначення, пояснити, бо це  за межами нашого контролю. Справжня любов відчувається відразу: у погляді, у жестах, у посмішці та ставленні один до одного.  І немає нічого сильнішого, окрім цих почуттів…

Де любов, там і життя.

Каріна та Саша є дуже особливою парою. У їхніх стосунках відчувається життя, енергія і натхнення. У них серйозні плани на життя і весілля їх було відповідним: масштабним, стильним та сучасним.

Наречені подзвонили до нашого офісу за два місяці до весілля, але такий короткий термін не налякав нас, бо вони чітко знали, що хочуть по енергетиці. Це було дійсно сучасне та модне весілля з мінімум традицій та максимум часу для себе.

Каріна та Саша йдуть у ногу з часом, тому і працювати з ними було дуже легко. Ці люди знають, що таке стиль, вони відкриті до експериментів та готові ризикувати. Ця пара постійно дивувала нас своєю сміливістю. Саша катається на мотоциклах і опустити можливості зробити це у день свого весілля він не міг. Його друзі влаштували справжнє мото-шоу, яке було дійсно вражаючим та екстремальним. Від нареченої Каріни взагалі неможливо було відвести погляд. Неймовірної краси сукня, тканина для якої була привезена з Дубаї і важила яка близько 50-ти кг. Саша Келбас, напевно, вперше у своїй практиці робила для нареченої макіяж  Smokyeyes. Присутність Монатіка на весіллі, який дійсно «закружив» усіх гостей і підняв їм настрій. Усі ці деталі зробили неймовірну атмосферу  і вражаючу картину.

Коли ідея – це виклик…

В оформленні весілля  Каріни та Саші ми використали відтінок фуксії, розбавивши його золотими деталями. Для цього проекту ми створили десятиметрову стіну із повітряних кульок. Крім цього, ми  додали  в оформлення розкішну флористику, паперових метеликів, залили у вази молоко і самі були здивовані від кінцевого результату.

 
 
 
 
 
 
 
Словами клієнтів

Ми з коханим почали підготовку до нашого весілля за 3 місяці. Я дуже добре пам'ятаю нашу першу зустріч. Це було навесні...До нашого весілля залишалось не так вже й багато часу, тому я знала, що Наталія Янцо- це єдина людина, до якої потрібно звертатись за допомогою. Вся команда "Майстерні Свят" на чолі з Наталією Янцо запевнила нас, що ми все встигнемо і наше весілля буде схожим на казку. Після цих слів всі сумніви зникли і наші мрії почали втілюватися у життя. На нашому весіллі відбувалась якась магія! Всі наші бажання були виконані, всі дрібниці були враховані і навіть не було ніяких маленьких проблем. І це все завдяки злагодженій роботі команди Майстерні свят... А головне, що все це відбувалось без моєї участі і на своєму весілля я змогла розслабитися і насолоджуватися нашою казкою. День нашого весілля став одним з найщасливіших днів у нашому сімейному житті. Казка, яка була втілена у життя доторкнулася до серця кожного із наших гостей. Нас дуже вразили відгуки однієї пари з нашого весілля " Ми були на різних весіллях, навіть на весіллі в Лондоні, яке відбувалось в замку, але такої вишуканості, гармонійності і стилю, ми не бачили ніколи" - ці слова вразили нас і стали найкращим підтвердженням нашого вибору! Ми дуже вдячні Майстерні свят за наше весілля! Ви найкращі! Без сумніву!!! Дорогі наречені, довірте своє свято професіоналам! Вони втілять всі ваші мрії в життя !

Розповісти цю історію друзям: